Gaziantep Yüzme İl Temsilciliği

Türkiyenin en iddaalı yüzme sitesi

2017-2018 sezonu “Yüzme Hakem Semineri” 27 Ekim 2017 tarihinde saat: 18.00’de Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde yapılacaktır. İstenilen evrakları unutmayın!!!

Yüzme Hakemi arkadaşlarımızın dikkatine,

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından her yıl organize edilen Yüzme Hakem Eğitim Semineri ilimizde 27 Ekim 2017 Cuma günü Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde aşağıda belirtilen programa göre yapılacaktır.

*Önemli Not: Eğitimin yapılacağı alanda çıktı alma şansımız olmadığından dolayı lütfen dikkatlice okuyup belgelerinizi önceden hazırlayınız. Eksik belgeli katılımlar seminere girmiş sayılmamaktadır.

PROGRAM

**Saat 18:00’de Kayıt Kabul İşlemleri başlayacaktır. Her hakem arkadaşımız Hakem Bilgi Formu ile iki adet BİYOMETRİK fotoğraf getirilecektir.

Hakem Bilgi Formu için tıklayınız!

***Görevli arkadaşlarımız tarafından Kayıt Masasında bulunan “Seminer Giriş Tutanağına” seminer başlamadan önce doldurulup imza atılması gerekmektedir.

****Saat 18:00 – 20:00 aralığında seminer yapılacaktır. Seminer başladıktan sonra seminer salonunda katılımcı olarak değil sadece dinleyici olarak bulunabilirsiniz.

Seminerin 2017-2018 sezonu için hayırlı olmasını dilerim.

Cengiz BİNGÜL

Yüzme İl Temsilcisi

Okan Terkin • 25 Ekim 2017


Previous Post

Next Post

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *