Gaziantep Yüzme İl Temsilciliği

Türkiyenin en iddaalı yüzme sitesi

2017-2018 sezonu “Yüzme Hakem Semineri” 8 Ekim 2018 Pazartesi günü saat: 18.00’de Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde yapılacaktır. İstenilen evrakları unutmayın!!!

Yüzme Hakemi arkadaşlarımızın dikkatine,

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından her yıl organize edilen Yüzme Hakem Eğitim Semineri ilimizde 8 Ekim 2018 Pazartesi günü Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde aşağıda belirtilen programa göre yapılacaktır.

*Önemli Not: Eğitimin yapılacağı alanda çıktı alma şansımız olmadığından dolayı lütfen dikkatlice okuyup belgelerinizi önceden hazırlayınız. Eksik belgeli katılımlar seminere girmiş sayılmamaktadır.

PROGRAM

**Saat 18:00’de Kayıt Kabul İşlemleri başlayacaktır. Her hakem arkadaşımız Hakem Bilgi Formu nu doldurarak getirecektir.

Hakem Bilgi Formu için tıklayınız!

***Görevli arkadaşlarımız tarafından Kayıt Masasında bulunan “Seminer Giriş Tutanağına” seminer başlamadan önce doldurulup imza atılması gerekmektedir.

****Saat 18:00 – 20:00 aralığında seminer yapılacaktır. Seminer başladıktan sonra seminer salonunda katılımcı olarak değil sadece dinleyici olarak bulunabilirsiniz.

Seminerin 2018-2019 sezonu için hayırlı olmasını dilerim.

Cengiz BİNGÜL

Yüzme İl Temsilcisi

Okan Terkin • 03 Ekim 2018


Previous Post

Next Post

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *