Gaziantep Yüzme İl Temsilciliği

Türkiyenin en iddaalı yüzme sitesi

OKULLARARASI YILDIZLAR YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINA KATILACAK OKUL YETKİLİLERİ İÇİN AÇIKLAMA!!!

***Yarışmaların teknik toplantısı; Yıldızlar kategorisi için 23 Mart 2015 tarihinde saat: 15.00’te Kapalı Yüzme Havuzunda yapılacaktır.

***Yarışmaya katılan Okulların Beden Eğitimi Öğretmenleri teknik toplantıya; Okul Sporları Bilgi Yönetim Sisteminden sporcu bilgilerini girerek ESAME LİSTESİ oluşturup ve Okul Müdürüne onaylatıp getirerek, katılmak zorundadırlar.

***Yarışmalara katılacak okullar ekte sunulan Katılım Excel Formatı doldurarak en geç 17 Mart 2015 tarihine kadar  okanterkin@hotmail.com adresine mail yoluyla gönderilmek zorundadır. Belirtilen tarihten sonra gönderilen listeler kesinlikle dikkate alınmaz.

TAKIM OLUŞTURMAK İÇİN GEREKLİ SAYILAR;

***Yıldızlar kategorisi; en az 6 (altı), en fazla 8 (sekiz) sporcu ile katılmalıdır.

(Yukarıda bulunan sayıda sporcu yok ise, okullar ferdi olarak yarışırlar. Bir takım yukarıda yazan sayılardan fazla sporcularda yarışa katılabilir. Ancak çocuğun Tasnif Dışı Yüzdüğü belirtilmelidir. Belirtilmediği takdirde alt sıradaki sporcular Tasnif Dışı olarak yüzdürülür. Tasnif dışı çocuk dereceye girse bile ödül ve puan alamaz.)

***Minikler, küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde yarışmalarda, değerlendirmeler ferdi ve takım olarak ayrı ayrı yapılır.

Yıldızlar kategorilerinde sporcular bir günde bayrak hariç en çok 2 mesafede yarışabilir. Yarışma süresince ise en fazla 4 mesafede yarışabilirler.

 

Okan Terkin • 10 Mart 2015


Previous Post

Next Post

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *