CANLI YAYIN

Spor Şehri Gaziantep Minikler Yüzme Festivali Start Listeleri ve Sonuçları İçin TIKLAYINIZ

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ 7. GELENEKSEL ULUSLARARASI ALLEBEN SU SPORLARI ŞENLİKLERİStart listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

Okullararası Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ


Analig Güneydoğu Anadolu Bölgesi Yüzme Grup Müsabakaları Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ
Okullararası Minikler B Yüzme İl Birinciliği Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ
Okullararası Minikler A Yüzme İl Birinciliği Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ
Okullararası Küçükler Yüzme İl Birinciliği Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

Minikler Yüzme İl Birinciliği Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

TYF Bireysel, Yıldızlar, Gençler ve Açık Yaş Milli Takım Seçmeleri ile 11-12 Yaş İl İçi 2. Vize Yarışmaları 16-17 ŞUBAT 2019 Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

7. GELENEKSEL 25 ARALIK GAZİANTEP’İN KURTULUŞU GÜNÜ 11-12 YAŞ İL İÇİ VİZE VE ANADOLU YILDIZLAR YÜZME LİGİ İL TAKIMI SEÇMELERİ 22-23 ARALIK 2018 Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

Paletli Yüzme Cumhuriyet Kupası Yarışmaları Start listeleri ve Sonuçlar İçin TIKLAYINIZ

7. Geleneksel Kulüpler Arası Cumhuriyet Kupası Yüzme Yarışmaları Start listeleri ve Sonuçlar İçin TIKLAYINIZ

OKULLAR ARASI MİNİKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ 6. GELENEKSEL ULUSLARARASI ALLEBEN SU SPORLARI ŞENLİKLERİ
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKULLAR ARASI YILDIZLAR YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ
 Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKULLAR ARASI GENÇLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

25 ARALIK GAZİANTEP’İN KURTULUŞU GÜNÜ YÜZME KUPASI 23-24 ARALIK 2017 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

6. Geleneksel Kulüplerarası Cumhuriyet Kupası Yüzme Yarışmaları Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

5. GELENEKSEL ULUSLARARASI ALLEBEN YÜZME HAVUZU SU SPORLARI ŞENLİKLERİ Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKULLAR ARASI MİNİKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ 11-12 NİSAN 2017 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKULLAR ARASI YILDIZLAR YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ 4-5 NİSAN 2017 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ 14-16 MART 2017 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

2017 ANALİG GRUP MÜSABAKALARI 04 – 05 ŞUBAT 2017 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKULLAR ARASI GENÇLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ 09- 10 OCAK 2017 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

25 ARALIK GAZİANTEP’İN KURTULUŞU GÜNÜ YÜZME KUPASI 17-18 ARALIK 2016 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

5. GELENEKSEL KULÜPLER ARASI CUMHURİYET KUPASI YÜZME YARIŞLARI 29-30 EKİM 2016 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKUL SPORLARI MİNİKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ 7 NİSAN 2016 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKUL SPORLARI YILDIZLAR YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ 4-6 NİSAN 2016 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER YÜZME GRUP MÜSABAKALARI 21-23 MART 2016 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ 22-24 ŞUBAT 2016 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

ANALİG GRUP YÜZME YARIŞLARI 09-10 OCAK 2016 GAZİANTEP
Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

19 – 20 ARALIK 2015 4. GELENEKSEL GAZİANTEP’İN KURTULUŞ GÜNÜ VE ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME İL TAKIMI SEÇME YARIŞLARI

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

25 EKİM 2015 4. GELENEKSEL KULÜPLER ARASI CUMHURİYET KUPASI YARIŞLARI

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

20-22 MAYIS 2015 OKULLAR ARASI YÜZME KÜÇÜKLER GRUP YARIŞLARI

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

08-10 MAYIS 2015 3. GELENEKSEL ALLEBEN YÜZME HAVUZU SU SPORLARI ŞENLİKLERİ

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

24-26 MART 2015 OKULLARARASI YILDIZLAR YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

10-12 MART 2015 OKULLARARASI KÜÇÜKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

10-12 MART 2015 OKULLARARASI MİNİKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

ATATÜRK’ÜN GAZİANTEP’E GELİŞİNİN 82. YILI ATA YÜZME KUPASI

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

ANADOLU YILDIZLARI GRUP MÜSABAKALARI 2.AYAK

G GRUBU Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

H GRUBU Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKULLARARASI GENÇLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

3. GELENEKSEL 25 ARALIK GAZİANTEP’İN KURTULUŞ GÜNÜ VE ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME İL TAKIMI SEÇMELERİ

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI İL ŞEÇMELERİ

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

29 EKİM CUMHURİYET KUPASI YARIŞLARI

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI ÖN ELEME YARIŞLARI

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

OKLULLAR ARASI KÜÇÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

Start listeleri ve sonuçlar için TIKLAYINIZ

2. GELENEKSEL ALLEBEN SU SPORLARI ŞENLİKLERİ

Canlı Sonuçlar İçin TIKLAYINIZ:

Okullararası Minikler ve Küçükler Yüzme İl Birinciliği

Minikler Canlı Sonuçlar için  TIKLAYINIZ.

Küçükler Canlı Sonuçlar için  TIKLAYINIZ.

Okullararası Yıldızlar ve Gençler Yüzme İl Birinciliği

Sonuçlar için  TIKLAYINIZ.

Gaziantep’in Kurtuluş Günü Yüzme Kurtuluş Kupası

Sonuçlar için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

  1. Teşekkürler Gaziantep.

    iliniz çok güzel bir havuz inşa etmiş ve katıldığımız MEB küçükler Türkiye Şampiyonası çok güzel geçti. İstanbul dan katılan bir veli olarak ah keşke İstanbul daki tesislerde bu şekilde olsun diye düşünmeden edemedilk.

    teşekkürler