Gaziantep Yüzme İl Temsilciliği

Türkiyenin En İddialı Yüzme Sitesi

0

2014-2015-2016 YILI SONUÇLAR

2014 YILI SONUÇLARI


1) 7-9 OCAK 2014 OKULLARARASI YILDIZLAR VE GENÇLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ

2) 3-5 Mart 2014 Okullararası Minikler Yüzme İl Birinciliği

3) 3-5 Mart 2014 Okullararası Küçükler Yüzme İl Birinciliği

4) 22-23 Mart 2014 Olimpik Kulaçlar 23 Nisan Seçmeleri

5) 11-12 Nisan 2014 Alleben Su Sporları Şenlikleri ve Gaziantep Kardeş İller

6) 23-25 MAYIS 2014 OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

7) 19-20 TEMMUZ 2014 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÖN ELEMELERİ 13+YAŞ

8) 08-10 Ağustos 2014 Anadolu Kupası İl Seçmeleri

9) 29 EKİM 2014 KULÜPLER ARASI CUMHURİYET KUPASI TOPLU SONUÇLAR

10) 14-16 KASIM 2014 11-12 YAŞ VE 13+ YAŞ GRUPLARI KATEGORİ TÜRKİYE KISA KULVAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İL BİRİNCİLİĞİ TOPLU SONUÇLAR

11) 6-7 ARALIK 2014 OPEN WATER TEST YARIŞMALARI 1. ETAP TOPLU SONUÇLARI

12) 13-14 ARALIK 2014 OPEN WATER TEST YARIŞMALARI 2. ETAP TOPLU SONUÇLARI

13) 20-21 ARALIK 2014 25 ARALIK GAZİANTEP’İN KURTULUŞ GÜNÜ PALETLİ YÜZME YARIŞMALARI TOPLU SONUÇLAR

14) 20-21 ARALIK 2014 GAZİANTEP’İN KURTULUŞ GÜNÜ VE ANADOLU YILDIZLAR LİGİ SEÇMESİTOPLU SONUÇLAR

2015 YILI SONUÇLARI


1) 17-18 OCAK 2015 ANADOLU YILDIZLARI LİGİ GRUP MÜSABAKALARI TOPLU SONUÇLAR

2) 24-25 OCAK 2015 ATATÜRK’ÜN GAZİANTEP’E GELİŞİNİN 82. YIL DÖNÜMÜ ATA PALETLİ YÜZME KUPASI TOPLU SONUÇLAR

3) 24-25 OCAK 2015 ATATÜRK’ÜN GAZİANTEP’E GELİŞİNİN 82. YIL DÖNÜMÜ ATA KUPASI TOPLU SONUÇLAR

4) 10-12 MART 2015 OKULLAR ARASI MİNİKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ TOPLU SONUÇLAR

5) 10-12 MART 2015 OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ TOPLU SONUÇLAR

6) 24-26 MART 2015 OKULLAR ARASI YILDIZLAR YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ TOPLU SONUÇLAR

7) 4-5 NİSAN 2015 TYF SEÇMELERİ TOPLU SONUÇLAR

8) 8-10 MAYIS 2015 3. GELENEKSEL ALLEBEN SU SPORLARI ŞENLİKLERİ TOPLU SONUÇLAR

9) 25 EKİM 2015 – 4. Geleneksel Cumhuriyet Kupası-Toplu Sonuçlar

10) 8 KASIM 2015 – OPEN WATER TEST YÜZME YARIŞMALARI 1. ETAP SONUÇLARI

11) 15 KASIM 2015 – OPEN WATER TEST YÜZME YARIŞMALARI 2. ETAP SONUÇLARI

12) 28-29 KASIM 2015 – TYF Milli Takım Seçmesi ve Turkcell Açık Yaş Yüzme Şampiyonası Sonuçları

13) 28-29 KASIM 2015 – Paletli Yüzme Büyükler İl Birinciliği Sonuçları

14) 28-31 ARALIK 2015 – Türkiye Yıldızlar Şampiyonası Baraj Geçme ve Olimpik Kulaçlar Kış Finali Ön Eleme Yarışmaları-Toplu Sonuçlar

2016 YILI SONUÇLARI


1) 9-10 OCAK 2016 – Anadolu Yıldızlar Ligi Yüzme Grup Yarışmaları-Gaziantep-Toplu Sonuçlar

2) 12-13 OCAK 2016 – Okullararası Gençler Yüzme İl Birinciliği-Toplu Sonuçlar

3) 7 Şubat 2016 – Atatürk’ün Gaziantep’e Gelişinin 83Yılı – Ata Yüzme Kupası – Toplu Sonuçlar

4) 11-12 Şubat 2016 – OKULLAR ARASI MODERN PENTATLON (OKUL BİATLONU) SONUÇ LİSTESİ

5) 15-16 Şubat 2016 – Okullar Arası Bedensel Engelliler ve Özel Sporcular Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği-Sonuçlar

6) 22-24 Şubat 2016 – Okullar Arası Küçükler Yüzme İl Birinciliği Toplu Sonuçlar

7) 5-6 Mart 2016 – Elazığ Analig Yarıfinal Müsabakaları Toplu Sonuçlar

8) 8 Mart 2016 – Okullar Arası Bedensel Engelli ve Özel Sporcular Gençler Yüzme Sonuç Listesi

9) 30 Mart 2016 – Okulllar Arası Görme Engelliler Gençler Yüzme Sonuç Listesi

10) 4-6 Nisan 2016 – Okullar Arası Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Toplu Sonuç

11) 7 Nisan 2016 – Okullar Arası Minikler Yüzme İl Birinciliği Toplu Sonuç

12) 16-17 Nisan 2016 – 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı Yüzme Şenliği Olimpik Kulaçlar Şenliği Toplu Sonuçlar

13) 13-15 Mayıs 2016 – Turkcell Açık Yaş Yüzme Baraj Geçme Yarışları Toplu Sonuçlar

14) 16 Ekim 2016 Minik Kulaçlar Şenliği Toplu Sonuclar

15) 28-29 Ekim 2016 5.Gelenseksel Kulüplerarası Yüzme Cumhuriyet Kupası-Toplu Sonuçlar

16) 5-6 Kasım 2016 Sutopu Cumhuriyet Kupası-Mac Raporları

17) 26-27 Kasım 2016 Paletli Yüzme Yaş Grupları Bireysel İl Birinciligi-Toplu Sonuclar

18) 2-4 Aralik 2016 TYF-Baraj-Gecme-Toplu Sonuclar

19) 17-18 Aralik 2016 5.Geleneksel-Gaziantep’in-Kurtulus-Gunu-Toplu Sonuclar

20) 24-25 Aralık 2016 Kurtulus Kupasi-Mac Raporları

Bir cevap yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *