Gaziantep Yüzme İl Temsilciliği

Türkiyenin en iddaalı yüzme sitesi

YÜZME – SUTOPU – SUALTI SPORLARI İL TERTİP KOMİTELERİ OLUŞTURULDU!

Yüzme, Sutopu ve Sualtı Sporları Branşlarımızın İl Tertip Komitelerimiz 07.12.2015 tarihinde saat 10:30’da Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü Kapalı Yüzme Havuzunda yapılan seçimli toplantı neticesinde aşağıdaki gibi oluşturulmuştur. Ayrıca İl Hakem Komiteleri de revize edilmiştir.

Seçilen Tertip ve Hakem Komitelerine başarılar dilerim.

Cengiz BİNGÜL

Yüzme-Sutopu-Sualtı Sporları İl Temsilcisi

YÜZME İL TERTİP KOMİTESİ

  1. Cengiz BİNGÜL                                Türkiye Yüzme Federasyonu Gaziantep Yüzme İl Temsilcisi
  2. M. Uğur DUYAR                              Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü – Spor Şube Müdürü
  3. Okan TERKİN                                   Gaziantep Yüzme İl Hakem Komitesi As Başkan Vekili
  4. Volkan ÖZBİLEN                             Kulüp Temsilcisi – Şehitkamil Belediye Spor Kulübü
  5. Faruk ERBAĞCI                                Kulüp Temsilcisi – Sof Dağı Gençlik ve Spor Kulübü

SUTOPU İL TERTİP KOMİTESİ

  1. Cengiz BİNGÜL                               Türkiye Sutopu Federasyonu Gaziantep Sutopu İl Temsilcisi
  2. M. Uğur DUYAR                              Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü – Spor Şube Müdürü
  3. Okan TERKİN                                  Gaziantep Yüzme İl Hakem Komitesi As Başkan Vekili
  4. Mehmet Emin BAY                        Kulüp Temsilcisi – Şehitkamil Bahçelievler Yıldız Gençlik ve Spor
  5. Gökhan TERKİN                              Kulüp Temsilcisi –Gençlik ve Spor Kulübü

SUALTI SPORLARI İL TERTİP KOMİTESİ

  1. Cengiz BİNGÜL                                Türkiye Sualtı Sporları Fed. Gaziantep Sualtı Sporları İl Temsilcisi
  2. M. Uğur DUYAR                               Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü – Spor Şube Müdürü
  3. Okan TERKİN                                    Ulusal Hakem
  4. Ali GÖZ                                               Kulüp Temsilcisi – Şehitkamil Belediye Spor Kulübü
  5. Esin KAPLAN                                    Kulüp Temsilcisi – Dinamik Gençlik ve Spor Kulübü

YÜZME İL HAKEM KOMİTESİ

  1. Cengiz BİNGÜL                                 İl Hakem Komitesi As Başkanı
  2. Okan TERKİN                                    İl Hakem Komitesi As Başkan Vekili
  3. Okan BOZDANA                              İl Hakem Komitesi Sekreteri
  4. Murat ANLATICI                               İl Hakem Komitesi Üyesi
  5. Şıh Mehmet SALTIK                        İl Hakem Komitesi Üyesi

SUTOPU İL HAKEM KOMİTESİ

  1. Cengiz BİNGÜL                                İl Hakem Komitesi As Başkanı
  2. Okan TERKİN                                   İl Hakem Komitesi As Başkan Vekili
  3. Mehmet Ali ALBAS                        İl Hakem Komitesi Sekreteri
  4. Mehmet Mutlu AZGIN                   İl Hakem Komitesi Üyesi
  5. Ali Çağlar YAĞLI                              İl Hakem Komitesi Üyesi

Okan Terkin • 03 Aralık 2015


Previous Post

Next Post

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *