ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ ALLEBEN YÜZME HAVUZU
Yarışa Göre Madalyalar
 
ErkeklerBayanlar
SurfaceSurface
50mTimed Final9 - 15Start listesiSonuçlar 50mTimed Final9 - 15Start listesiSonuçlar
100mTimed Final9 - 15Start listesiSonuçlar 100mTimed Final9 - 15Start listesiSonuçlar
200mTimed Final9 - 15Start listesiSonuçlar 200mTimed Final9 - 15Start listesiSonuçlar
400mTimed Final11 - 15Start listesiSonuçlar 400mTimed Final11 - 15Start listesiSonuçlar
800mTimed Final13 - 15Start listesiSonuçlar 800mTimed Final13 - 15Start listesiSonuçlar
 
BifinsBifins
50mTimed Final9 - 15Start listesiSonuçlar 50mTimed Final9 - 15Start listesiSonuçlar
100mTimed Final9 - 15Start listesiSonuçlar 100mTimed Final9 - 15Start listesiSonuçlar
200mTimed Final9 - 15Start listesiSonuçlar 
400mTimed Final11 - 15Start listesiSonuçlar 
 
Apnea
50mTimed Final14 - 15Start listesiSonuçlar 
Yarışa Göre Madalyalar
 
1 - 1. GÜN SABAH SEANSI - 02.11.2019 - 12:30
1.Kızlar50m BifinsTimed Final12:309 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
2.Erkekler50m BifinsTimed Final12:409 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3.Kızlar50m SurfaceTimed Final12:509 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
4.Erkekler50m SurfaceTimed Final13:009 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
5.Kızlar800m SurfaceTimed Final13:1013 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
6.Erkekler800m SurfaceTimed Final13:2013 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
2 - 1. GÜN AKŞAM SEANSI - 02.11.2019 - 14:30
7.Kızlar200m SurfaceTimed Final14:309 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
8.Erkekler200m SurfaceTimed Final14:459 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
10.Erkekler200m BifinsTimed Final14:559 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
12.Erkekler50m ApneaTimed Final15:0014 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
Yarışa Göre Madalyalar
 
3 - 2. GÜN SABAH SEANSI - 03.11.2019 - 12:30
13.Kızlar400m SurfaceTimed Final12:3011 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
14.Erkekler400m SurfaceTimed Final12:4511 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
16.Erkekler400m BifinsTimed Final13:0011 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
4 - 2. GÜN AKŞAM SEANSI - 03.11.2019 - 14:00
17.Kızlar100m SurfaceTimed Final14:009 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
18.Erkekler100m SurfaceTimed Final14:209 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
19.Kızlar100m BifinsTimed Final14:309 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
20.Erkekler100m BifinsTimed Final14:359 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar