Kulübe Göre Giriş İstatistikleriYarışa Göre MadalyalarOKUL-KÜÇÜKLER TAKIM PUANLAMASI
 
ErkeklerBayanlar
Serbest/Freestyle Bayrak YarışıSerbest/Freestyle Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
 
Karışık/Medley Bayrak YarışıKarışık/Medley Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
 
Diğer yarışlar
1.Tümü50m Kelebek/FlyTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
2.Tümü100m Sırt/BackstrokeTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
4.Tümü50m Kurbağa/BreastTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
5.Tümü200m Serbest/FreestyleTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
13.Tümü100m Serbest/FreestyleTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
7.Tümü50m Sırt/BackstrokeTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
14.Tümü100m Kurbağa/BreastTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
8.Tümü100m Kelebek/FlyTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
10.Tümü50m Serbest/FreestyleTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
11.Tümü200m Karışık/MedleyTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriYarışa Göre MadalyalarOKUL-KÜÇÜKLER TAKIM PUANLAMASI
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 13.03.2018 - 9:30
1.Tümü50m Kelebek/FlyTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
2.Tümü100m Sırt/BackstrokeTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3.Kızlar4 x 100m Karışık/MedleyTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 13.03.2018 - 13:30
4.Tümü50m Kurbağa/BreastTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
5.Tümü200m Serbest/FreestyleTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
6.Erkekler4 x 100m Karışık/MedleyTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriYarışa Göre MadalyalarOKUL-KÜÇÜKLER TAKIM PUANLAMASI
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 14.03.2018 - 9:30
7.Tümü50m Sırt/BackstrokeTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
8.Tümü100m Kelebek/FlyTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
9.Kızlar4 x 100m Serbest/FreestyleTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 14.03.2018 - 13:30
10.Tümü50m Serbest/FreestyleTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
11.Tümü200m Karışık/MedleyTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
12.Erkekler4 x 100m Serbest/FreestyleTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriYarışa Göre MadalyalarOKUL-KÜÇÜKLER TAKIM PUANLAMASI
 
5 - 3.GÜN SABAH SEANSI - 15.03.2018 - 9:30
13.Tümü100m Serbest/FreestyleTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
14.Tümü100m Kurbağa/BreastTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar