KAMİL OCAK KAPALI YÜZME HAVUZU
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriYarışa Göre MadalyalarGENÇLER YÜZME TAKIM PUANLARI
 
ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 50mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
200mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 200mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
400mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 400mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 50mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
200mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 200mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 50mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
200mTimed Final15 - 18Start listesiSonuçlar 200mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
 
KelebekKelebek
50mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 50mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
200mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 200mTimed Final14 - 18..................
 
KarışıkKarışık
200mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 200mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final14 - 18Start listesiSonuçlar
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriYarışa Göre MadalyalarGENÇLER YÜZME TAKIM PUANLARI
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 14.01.2020 - 10:00
1.Bayanlar50m SırtüstüTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
2.Erkekler50m SırtüstüTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
3.Bayanlar100m SerbestTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
4.Erkekler100m SerbestTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
5.Bayanlar200m KurbağalamaTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
6.Erkekler200m KurbağalamaTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
7.Bayanlar4 x 100m KarışıkTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 14.01.2020 - 14:30
8.Erkekler50m KelebekTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
9.Bayanlar50m KelebekTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
10.Erkekler100m SırtüstüTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
11.Bayanlar100m SırtüstüTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
12.Erkekler200m KarışıkTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
13.Bayanlar200m KarışıkTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
14.Erkekler400m SerbestTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
15.Bayanlar400m SerbestTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
16.Erkekler4 x 100m KarışıkTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriYarışa Göre MadalyalarGENÇLER YÜZME TAKIM PUANLARI
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 15.01.2020 - 10:00
17.Erkekler50m KurbağalamaTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
18.Bayanlar50m KurbağalamaTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
19.Erkekler100m KelebekTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
20.Bayanlar100m KelebekTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
21.Erkekler200m SerbestTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
22.Bayanlar200m SerbestTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
23.Erkekler4 x 100m SerbestTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 15.01.2020 - 14:30
24.Bayanlar50m SerbestTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
25.Erkekler50m SerbestTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
26.Bayanlar100m KurbağalamaTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
27.Erkekler100m KurbağalamaTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
28.Bayanlar200m SırtüstüTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar
29.Erkekler200m SırtüstüTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
30.Bayanlar200m KelebekTimed FinalGENÇ BAYANLAR..................
31.Erkekler200m KelebekTimed FinalGENÇ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
32.Bayanlar4 x 100m SerbestTimed FinalGENÇ BAYANLARStart listesiSonuçlar