Yarışa Göre MadalyalarMİNİKLER A PUANLAMA
 
ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar 50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar
100mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar 100mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar 50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar
100mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar 100mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar 50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar
100mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar 100mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar
 
KelebekKelebek
50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar 50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar
100mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar 100mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar 4 x 50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar 4 x 50mTimed Final9 - 11Start listesiSonuçlar
Yarışa Göre MadalyalarMİNİKLER A PUANLAMA
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 15.03.2019
1.Kızlar50m KelebekTimed FinalMİNİK-A KIZStart listesiSonuçlar
2.Erkekler50m KelebekTimed FinalMİNİK-A ERKEKStart listesiSonuçlar
3.Kızlar100m KurbağalamaTimed FinalMİNİK-A KIZStart listesiSonuçlar
4.Erkekler100m KurbağalamaTimed FinalMİNİK-A ERKEKStart listesiSonuçlar
5.Kızlar4 x 50m SerbestTimed FinalMİNİK-A KIZStart listesiSonuçlar
6.Erkekler4 x 50m SerbestTimed FinalMİNİK-A ERKEKStart listesiSonuçlar
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SENASI - 15.03.2019
7.Kızlar50m SırtüstüTimed FinalMİNİK-A KIZStart listesiSonuçlar
8.Erkekler50m SırtüstüTimed FinalMİNİK-A ERKEKStart listesiSonuçlar
9.Kızlar100m SerbestTimed FinalMİNİK-A KIZStart listesiSonuçlar
10.Erkekler100m SerbestTimed FinalMİNİK-A ERKEKStart listesiSonuçlar
Yarışa Göre MadalyalarMİNİKLER A PUANLAMA
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 16.03.2019
11.Kızlar100m SırtüstüTimed FinalMİNİK-A KIZStart listesiSonuçlar
12.Erkekler100m SırtüstüTimed FinalMİNİK-A ERKEKStart listesiSonuçlar
13.Kızlar50m SerbestTimed FinalMİNİK-A KIZStart listesiSonuçlar
14.Erkekler50m SerbestTimed FinalMİNİK-A ERKEKStart listesiSonuçlar
15.Kızlar4 x 50m KarışıkTimed FinalMİNİK-A KIZStart listesiSonuçlar
16.Erkekler4 x 50m KarışıkTimed FinalMİNİK-A ERKEKStart listesiSonuçlar
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 16.03.2019
17.Kızlar50m KurbağalamaTimed FinalMİNİK-A KIZStart listesiSonuçlar
18.Erkekler50m KurbağalamaTimed FinalMİNİK-A ERKEKStart listesiSonuçlar
19.Kızlar100m KelebekTimed FinalMİNİK-A KIZStart listesiSonuçlar
20.Erkekler100m KelebekTimed FinalMİNİK-A ERKEKStart listesiSonuçlar