Yarışa Göre MadalyalarANALİG YÜZME GRUP PUANLAMA (GAZİANTEP)
 
ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
400mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 400mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
KelebekKelebek
50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
KarışıkKarışık
200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
Yarışa Göre MadalyalarANALİG YÜZME GRUP PUANLAMA (GAZİANTEP)
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 16.03.2019
1.Erkekler50m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
2.Kızlar50m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3.Erkekler100m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
4.Kızlar100m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
5.Erkekler200m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
6.Kızlar200m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
2 - 1. GÜN AKŞAM SEANSI - 16.03.2019
7.Erkekler50m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
8.Kızlar50m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
9.Erkekler100m KelebekTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
10.Kızlar100m KelebekTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
11.Erkekler200m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
12.Kızlar200m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
13.Erkekler4 x 100m KarışıkTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
14.Kızlar4 x 100m KarışıkTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
Yarışa Göre MadalyalarANALİG YÜZME GRUP PUANLAMA (GAZİANTEP)
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 17.03.2019
15.Erkekler400m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
16.Kızlar400m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
17.Erkekler100m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
18.Kızlar100m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
19.Erkekler200m KarışıkTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
20.Kızlar200m KarışıkTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
21.Erkekler50m KelebekTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
22.Kızlar50m KelebekTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 17.03.2019
23.Erkekler50m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
24.Kızlar50m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
25.Erkekler100m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
26.Kızlar100m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
27.Erkekler200m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
28.Kızlar200m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
29.Erkekler4 x 100m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
30.Kızlar4 x 100m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar