7. Geleneksel Kulüplerarası Cumhuriyet Kupası Yüzme Yarışmaları | Kısa Kulvar (25m) |
GAZİANTEP (TUR) | 20. - 21.10.2018 |
Medalists by Event | TAKIM PUANLAMA |
Other Events | |||||||
1. | Tümü | 400m Karışık/Medley | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
2. | Tümü | 200m Kurbağa/Breast | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
3. | Tümü | 100m Serbest/Freestyle | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
4. | Tümü | 50m Sırt/Backstroke | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
14. | Tümü | 100m Kurbağa/Breast | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
15. | Tümü | 50m Serbest/Freestyle | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
16. | Tümü | 100m Sırt/Backstroke | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
5. | Tümü | 400m Serbest/Freestyle | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
17. | Tümü | 200m Kelebek/Fly | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
6. | Tümü | 50m Kelebek/Fly | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
7. | Tümü | 200m Sırt/Backstroke | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
8. | Tümü | 200m Serbest/Freestyle | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
9. | Tümü | 200m Karışık/Medley | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
10. | Tümü | 50m Kurbağa/Breast | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
11. | Tümü | 100m Kelebek/Fly | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
12. | Tümü | 100m Karışık/Medley | Timed Final | 9 - 10 yaşları arası | Startlist | Results | |
13. | Tümü | 800m Serbest/Freestyle | Timed Final | 13 yaş ve büyükler | Startlist | Results |
Medalists by Event | TAKIM PUANLAMA |
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 20.10.2018 - 10:30 | |||||||
1. | Tümü | 400m Karışık/Medley | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
2. | Tümü | 200m Kurbağa/Breast | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
3. | Tümü | 100m Serbest/Freestyle | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
4. | Tümü | 50m Sırt/Backstroke | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 20.10.2018 - 15:30 | |||||||
5. | Tümü | 400m Serbest/Freestyle | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
6. | Tümü | 50m Kelebek/Fly | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
7. | Tümü | 200m Sırt/Backstroke | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
8. | Tümü | 200m Serbest/Freestyle | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results |
Medalists by Event | TAKIM PUANLAMA |
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 21.10.2018 - 10:30 | |||||||
9. | Tümü | 200m Karışık/Medley | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
10. | Tümü | 50m Kurbağa/Breast | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
11. | Tümü | 100m Kelebek/Fly | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
12. | Tümü | 100m Karışık/Medley | Timed Final | 9 - 10 yaşları arası | Startlist | Results | |
13. | Tümü | 800m Serbest/Freestyle | Timed Final | 13 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 21.10.2018 - 15:30 | |||||||
14. | Tümü | 100m Kurbağa/Breast | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
15. | Tümü | 50m Serbest/Freestyle | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
16. | Tümü | 100m Sırt/Backstroke | Timed Final | 9 yaş ve büyükler | Startlist | Results | |
17. | Tümü | 200m Kelebek/Fly | Timed Final | 11 yaş ve büyükler | Startlist | Results |