ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ ALLEBEN YÜZME HAVUZU
TAKIM PUANLAMASI
 
ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 50mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
100mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 100mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
200mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 200mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 50mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
100mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 100mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 50mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
100mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 100mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
 
KelebekKelebek
50mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 50mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
100mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 100mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
200mTimed Final11 +Start listesi......... 200mTimed Final11 +..................
 
KarışıkKarışık
100mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 100mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
200mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 200mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final11 +Start listesi......... 4 x 50mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar 4 x 50mTimed Final11 +Start listesiSonuçlar
TAKIM PUANLAMASI
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 21.12.2019 - 9:30
1.Bayanlar50m SırtüstüTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
2.Erkekler50m SırtüstüTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
3.Bayanlar100m SerbestTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
4.Erkekler100m SerbestTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
5.Bayanlar200m KarışıkTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
6.Erkekler200m KarışıkTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 21.12.2019 - 14:30
7.Bayanlar50m SerbestTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
8.Erkekler50m SerbestTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
9.Bayanlar100m KelebekTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
10.Erkekler100m KelebekTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
11.Bayanlar4 x 50m KarışıkTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
12.Erkekler4 x 50m KarışıkTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
TAKIM PUANLAMASI
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 22.12.2019 - 9:30
13.Bayanlar50m KurbağalamaTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
14.Erkekler50m KurbağalamaTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
15.Bayanlar100m SırtüstüTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
16.Erkekler100m SırtüstüTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
17.Bayanlar200m SerbestTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
18.Erkekler200m SerbestTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
19.Bayanlar4 x 50m SerbestTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
20.Erkekler4 x 50m SerbestTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesi.........
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 22.12.2019 - 12:30
21.Bayanlar50m KelebekTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
22.Erkekler50m KelebekTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
23.Bayanlar100m KurbağalamaTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
24.Erkekler100m KurbağalamaTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
25.Bayanlar100m KarışıkTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
26.Erkekler100m KarışıkTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
27.Bayanlar200m KelebekTimed Final11 yaş ve büyükler..................
28.Erkekler200m KelebekTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesi.........