ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ ALLEBEN YÜZME HAVUZU
Yarışa Göre MadalyalarSporcunun özellikleri (Detaylı)TAKIM PUANLAMASI
 
 
Diğer yarışlar
1.Tümü400m KarışıkTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
2.Tümü200m KurbağalamaTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
3.Tümü100m SerbestTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
4.Tümü50m SırtüstüTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
5.Tümü4 x 50m SerbestTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
16.Tümü100m KurbağalamaTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
17.Tümü200m SerbestTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
18.Tümü200m KelebekTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
6.Tümü50m SerbestTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
19.Tümü100m SırtüstüTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
7.Tümü400m SerbestTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
8.Tümü50m KelebekTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
9.Tümü200m SırtüstüTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
10.Tümü200m KarışıkTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
11.Tümü50m KurbağalamaTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
12.Tümü100m KelebekTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
13.Tümü100m KarışıkTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
14.Tümü800m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
15.Tümü4 x 50m KarışıkTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
Yarışa Göre MadalyalarSporcunun özellikleri (Detaylı)TAKIM PUANLAMASI
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 26.10.2019 - 11:30
1.Tümü400m KarışıkTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
2.Tümü200m KurbağalamaTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
3.Tümü100m SerbestTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
4.Tümü50m SırtüstüTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
5.Tümü4 x 50m SerbestTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 26.10.2019 - 16:00
6.Tümü50m SerbestTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
7.Tümü400m SerbestTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
8.Tümü50m KelebekTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
9.Tümü200m SırtüstüTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
Yarışa Göre MadalyalarSporcunun özellikleri (Detaylı)TAKIM PUANLAMASI
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 27.10.2019 - 11:30
10.Tümü200m KarışıkTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
11.Tümü50m KurbağalamaTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
12.Tümü100m KelebekTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
13.Tümü100m KarışıkTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
14.Tümü800m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
15.Tümü4 x 50m KarışıkTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 27.10.2019 - 16:00
16.Tümü100m KurbağalamaTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
17.Tümü200m SerbestTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
18.Tümü200m KelebekTimed Final11 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
19.Tümü100m SırtüstüTimed Final9 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar