Kulübe Göre Giriş İstatistikleriYarışa Göre MadalyalarCumhuriyet Kupası Puanlama
Madalya İstatistikleriPuana Göre En İyi Performanslar
 
 
Diğer yarışlar
1.Tümü200m Serbest/FreestyleTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
2.Tümü400m Serbest/FreestyleTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3.Tümü100m Kurbağa/BreastTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
4.Tümü50m Serbest/FreestyleTimed Final8 yaşStart listesiSonuçlar
5.Tümü100m Serbest/FreestyleTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
6.Tümü50m Kurbağa/BreastTimed Final8 yaşStart listesiSonuçlar
8.Tümü50m Kelebek/FlyTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
7.Tümü4 x 50m Serbest/FreestyleTimed Final8 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
9.Tümü100m Kelebek/FlyTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
10.Tümü100m Sırt/BackstrokeTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
11.Tümü100m Karışık/MedleyTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
12.Tümü200m Karışık/MedleyTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
13.Tümü50m Sırt/BackstrokeTimed Final8 yaşStart listesiSonuçlar
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriYarışa Göre MadalyalarCumhuriyet Kupası Puanlama
Madalya İstatistikleriPuana Göre En İyi Performanslar
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 28.10.2017 - 10:30
1.Tümü200m Serbest/FreestyleTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
2.Tümü400m Serbest/FreestyleTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3.Tümü100m Kurbağa/BreastTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 28.10.2017 - 15:30
4.Tümü50m Serbest/FreestyleTimed Final8 yaşStart listesiSonuçlar
5.Tümü100m Serbest/FreestyleTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
6.Tümü50m Kurbağa/BreastTimed Final8 yaşStart listesiSonuçlar
7.Tümü4 x 50m Serbest/FreestyleTimed Final8 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriYarışa Göre MadalyalarCumhuriyet Kupası Puanlama
Madalya İstatistikleriPuana Göre En İyi Performanslar
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 29.10.2017 - 10:30
8.Tümü50m Kelebek/FlyTimed Final9 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
9.Tümü100m Kelebek/FlyTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
10.Tümü100m Sırt/BackstrokeTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 29.10.2017 - 15:30
11.Tümü100m Karışık/MedleyTimed Final8 - 10 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
12.Tümü200m Karışık/MedleyTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
13.Tümü50m Sırt/BackstrokeTimed Final8 yaşStart listesiSonuçlar