ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ ALLEBEN YÜZME HAVUZU
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriSporcunun özellikleri (Detaylı)9-10/11-12 YAŞ TAKIM SIRALAMASI
 
ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar 50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar
100mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar 100mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar
200mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar 200mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar
400mTimed Final11 - 12Start listesiSonuçlar 400mTimed Final11 - 12Start listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar 50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar
100mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar 100mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar
200mTimed Final11 - 12Start listesiSonuçlar 200mTimed Final11 - 12Start listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar 50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar
100mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar 100mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar
200mTimed Final11 - 12Start listesiSonuçlar 200mTimed Final11 - 12..................
 
KelebekKelebek
50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar 50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar
100mTimed Final11 - 12Start listesiSonuçlar 100mTimed Final11 - 12Start listesiSonuçlar
200mTimed Final11 - 12.................. 200mTimed Final11 - 12Start listesiSonuçlar
 
KarışıkKarışık
100mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar 100mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar
200mTimed Final11 - 12Start listesiSonuçlar 200mTimed Final11 - 12Start listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar 4 x 50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar 4 x 50mTimed Final9 - 12Start listesiSonuçlar
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriSporcunun özellikleri (Detaylı)9-10/11-12 YAŞ TAKIM SIRALAMASI
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 28.12.2020 - 10:30
1.Kızlar50m SırtüstüTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
2.Erkekler50m SırtüstüTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3.Kızlar200m KurbağalamaTimed Final11 - 12 yaşları arası..................
4.Erkekler200m KurbağalamaTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
5.Kızlar100m SerbestTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
6.Erkekler100m SerbestTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
7.Kızlar200m KarışıkTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
8.Erkekler200m KarışıkTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
MADALYA SEREMONİSİ
9.Kızlar4 x 50m SerbestTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
10.Erkekler4 x 50m SerbestTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
BAYRAK MADALYA SEREMONİSİ
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 28.12.2020 - 14:30
11.Kızlar100m KelebekTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
12.Erkekler100m KelebekTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
13.Kızlar50m KurbağalamaTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
14.Erkekler50m KurbağalamaTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
15.Kızlar200m SırtüstüTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
16.Erkekler200m SırtüstüTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
MADALYA SEREMONİSİ
17.Kızlar400m SerbestTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
18.Erkekler400m SerbestTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriSporcunun özellikleri (Detaylı)9-10/11-12 YAŞ TAKIM SIRALAMASI
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 29.12.2020 - 10:30
19.Kızlar200m SerbestTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
20.Erkekler200m SerbestTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
21.Kızlar100m SırtüstüTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
22.Erkekler100m SırtüstüTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
23.Kızlar50m KelebekTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
24.Erkekler50m KelebekTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
25.Kızlar100m KarışıkTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
26.Erkekler100m KarışıkTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
MADALYA SEREMONİSİ
27.Kızlar4 x 50m KarışıkTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
28.Erkekler4 x 50m KarışıkTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
BAYRAK MADALYA SEREMONİSİ
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 29.12.2020 - 14:30
29.Kızlar100m KurbağalamaTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
30.Erkekler100m KurbağalamaTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
31.Kızlar50m SerbestTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
32.Erkekler50m SerbestTimed Final9 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
33.Kızlar200m KelebekTimed Final11 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
34.Erkekler200m KelebekTimed Final11 - 12 yaşları arası..................
MADALYA VE KUPA SEREMONİSİ