Şehitkamil Belediyesi Alleben Yüzme Havuzu
OKULLAR ARASI YÜZME YILDIZLAR GRUP YARIŞMASI-TAKIM PUANLAMASI
 
ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
400mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 400mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
KelebekKelebek
50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
KarışıkKarışık
200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
4 x 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 4 x 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
OKULLAR ARASI YÜZME YILDIZLAR GRUP YARIŞMASI-TAKIM PUANLAMASI
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 29.02.2020 - 9:00
1.Kızlar50m KelebekTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
2.Erkekler50m KelebekTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
3.Kızlar400m SerbestTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
4.Erkekler400m SerbestTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
5.Kızlar200m KurbağalamaTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
6.Erkekler200m KurbağalamaTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
7.Kızlar4 x 100m KarışıkTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 29.02.2020 - 15:00
8.Erkekler50m SerbestTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
9.Kızlar50m SerbestTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
10.Erkekler200m SırtüstüTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
11.Kızlar200m SırtüstüTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
12.Erkekler200m KarışıkTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
13.Kızlar200m KarışıkTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
14.Erkekler4 x 200m SerbestTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
OKULLAR ARASI YÜZME YILDIZLAR GRUP YARIŞMASI-TAKIM PUANLAMASI
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 01.03.2020 - 9:00
15.Erkekler100m SerbestTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
16.Kızlar100m SerbestTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
17.Erkekler100m SırtüstüTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
18.Kızlar100m SırtüstüTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
19.Erkekler4 x 100m KarışıkTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 01.03.2020 - 15:00
20.Kızlar100m KurbağalamaTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
21.Erkekler100m KurbağalamaTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
22.Kızlar200m KelebekTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
23.Erkekler200m KelebekTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
24.Kızlar4 x 200m SerbestTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
OKULLAR ARASI YÜZME YILDIZLAR GRUP YARIŞMASI-TAKIM PUANLAMASI
 
5 - 3.GÜN SABAH SEANSI - 02.03.2020 - 9:00
25.Kızlar100m KelebekTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
26.Erkekler100m KelebekTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
27.Kızlar50m KurbağalamaTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
28.Erkekler50m KurbağalamaTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
29.Kızlar4 x 100m SerbestTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
 
6 - 3.GÜN AKŞAM SEANSI - 02.03.2020 - 14:30
30.Erkekler200m SerbestTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
31.Kızlar200m SerbestTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
32.Erkekler50m SırtüstüTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar
33.Kızlar50m SırtüstüTimed FinalYILDIZ KIZLARStart listesiSonuçlar
34.Erkekler4 x 100m SerbestTimed FinalYILDIZ ERKEKLERStart listesiSonuçlar