Medalists by EventTakım Puan
 
ErkeklerBayanlar
Serbest/FreestyleSerbest/Freestyle
50mTimed Final9 +StartlistResults 50mTimed Final9 +StartlistResults
100mTimed Final9 +StartlistResults 100mTimed Final9 +StartlistResults
200mTimed Final9 +StartlistResults 200mTimed Final9 +StartlistResults
 
Sırt/BackstrokeSırt/Backstroke
50mTimed Final9 +StartlistResults 50mTimed Final9 +StartlistResults
 
Kurbağa/BreastKurbağa/Breast
50mTimed Final9 +StartlistResults 50mTimed Final9 +StartlistResults
 
Kelebek/FlyKelebek/Fly
50mTimed Final9 +StartlistResults 50mTimed Final9 +StartlistResults
 
Karışık/MedleyKarışık/Medley
100mTimed Final9 +StartlistResults 100mTimed Final9 +StartlistResults
200mTimed Final9 +StartlistResults 200mTimed Final9 +StartlistResults
 
Serbest/Freestyle Bayrak YarışıSerbest/Freestyle Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final9 +StartlistResults 4 x 50mTimed Final9 +StartlistResults
 
Karışık/Medley Bayrak YarışıKarışık/Medley Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final9 +StartlistResults 4 x 50mTimed Final9 +StartlistResults
Medalists by EventTakım Puan
 
1 - 1.GÜN (CUMARTESİ) SABAH SEANSI - 29.10.2016 - 12:00
1.Bayanlar100m Karışık/MedleyTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
2.Erkekler100m Karışık/MedleyTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
3.Bayanlar50m Sırt/BackstrokeTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
4.Erkekler50m Sırt/BackstrokeTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
 
2 - 1.GÜN (CUMARTESİ) AKŞAM SEANSI - 29.10.2016 - 15:30
5.Bayanlar200m Serbest/FreestyleTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
6.Erkekler200m Serbest/FreestyleTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
7.Bayanlar50m Kurbağa/BreastTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
8.Erkekler50m Kurbağa/BreastTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
 
3 - 2.GÜN (PAZAR) SABAH SEANSI - 29.10.2016 - 12:00
9.Bayanlar100m Serbest/FreestyleTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
10.Erkekler100m Serbest/FreestyleTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
11.Bayanlar50m Kelebek/FlyTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
12.Erkekler50m Kelebek/FlyTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
13.Bayanlar4 x 50m Serbest/FreestyleTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
14.Erkekler4 x 50m Serbest/FreestyleTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
 
4 - 2.GÜN (PAZAR) AKŞAM SEANSI - 29.10.2016 - 14:30
15.Bayanlar200m Karışık/MedleyTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
16.Erkekler200m Karışık/MedleyTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
17.Bayanlar50m Serbest/FreestyleTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
18.Erkekler50m Serbest/FreestyleTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
19.Bayanlar4 x 50m Karışık/MedleyTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults
20.Erkekler4 x 50m Karışık/MedleyTimed Final9 yaş ve büyüklerStartlistResults