ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ ALLEBEN YÜZME HAVUZU
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriSporcunun özellikleri (Detaylı)
Yarışa Göre Madalyalar13+ YAŞ TAKIM PUANLAMASI
 
ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
200mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
400mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 400mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
200mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
200mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
 
KelebekKelebek
50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
200mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
 
KarışıkKarışık
100mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
200mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 4 x 50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar 4 x 50mTimed Final13 +Start listesiSonuçlar
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriSporcunun özellikleri (Detaylı)
Yarışa Göre Madalyalar13+ YAŞ TAKIM PUANLAMASI
 
5 - 3.GÜN SABAH SEANSI - 30.12.2020 - 10:30
35.Bayanlar50m SırtüstüTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
36.Erkekler50m SırtüstüTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
37.Bayanlar100m KurbağalamaTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
38.Erkekler100m KurbağalamaTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
39.Bayanlar100m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
40.Erkekler100m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
41.Bayanlar200m KarışıkTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
42.Erkekler200m KarışıkTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
MADALYA SEREMONİSİ
43.Bayanlar4 x 50m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
44.Erkekler4 x 50m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
BAYRAK MADALYA SEREMONİSİ
 
6 - 3.GÜN AKŞAM SEANSI - 30.12.2020 - 14:30
45.Bayanlar100m KelebekTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
46.Erkekler100m KelebekTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
47.Bayanlar50m KurbağalamaTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
48.Erkekler50m KurbağalamaTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
49.Bayanlar200m SırtüstüTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
50.Erkekler200m SırtüstüTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
MADALYA SEREMONİSİ
51.Bayanlar400m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
52.Erkekler400m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
Kulübe Göre Giriş İstatistikleriSporcunun özellikleri (Detaylı)
Yarışa Göre Madalyalar13+ YAŞ TAKIM PUANLAMASI
 
7 - 4.GÜN SABAH SEANSI - 31.12.2020 - 10:30
53.Bayanlar200m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
54.Erkekler200m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
55.Bayanlar100m SırtüstüTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
56.Erkekler100m SırtüstüTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
57.Bayanlar50m KelebekTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
58.Erkekler50m KelebekTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
59.Bayanlar100m KarışıkTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
60.Erkekler100m KarışıkTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
MADALYA SEREMONİSİ
61.Bayanlar4 x 50m KarışıkTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
62.Erkekler4 x 50m KarışıkTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
BAYRAK MADALYA SEREMONİSİ
 
8 - 4.GÜN AKŞAM SEANSI - 31.12.2020 - 14:30
63.Bayanlar200m KurbağalamaTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
64.Erkekler200m KurbağalamaTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
65.Bayanlar50m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
66.Erkekler50m SerbestTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
67.Bayanlar200m KelebekTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
68.Erkekler200m KelebekTimed Final13 yaş ve büyüklerStart listesiSonuçlar
MADALYA VE KUPA SEREMONİSİ